Na koncertu će nastupiti Belma Sakić, mlada pjevačica i spisateljica koja je poručila da će novac donirati za liječenje sugrađanke Emine Hodžić.

 

Večeras će na Trgu slobode u Tuzli u 20 sati biti održan humanitarni koncert za prikupljanje sredstava za liječenje Emine Hodžić iz Lukavca.

Na koncertu će nastupiti Belma Sakić, mlada pjevačica i spisateljica.

“Dođite u što većem broju da se što više zabavimo. Te večeri novac od nastupa doniram za liječenje sugrađanke Emine Hodžić. Ovim putem vas pozivam da i Vi isto učinite jer će u svakoj kućici biti pripremljena kutija u koju možete donirati novac”, poručila je Sakić.

Podsjećamo, Emina Hodžić (1996) iz Lukavca nalazi se pred najtežom životnom borbom.

Emina je mlada majka, a dijagnosticiran joj je adenokarcinom rektuma, stadij IV, karcinom debelog crijeva koji se proširio na limfne čvorove, trbušnu maramicu, matericu i jajnik, a postoji i sumnja i na jetru.

Emina ima 10-godišnju djevojčicu i potrebna je njoj i svom mužu.

S obzirom na izuzetno tešku zdravstvenu situaciju te druge neophodne troškove, Emini i njenoj porodici će zasigurno novac biti potreban.

 

Komentari

Prethodni članakU Tuzli oduzeto skoro kilogram zlata vrijednog više od 226 hiljada KM
Naredni članakPavgor digao ruke od Koksare: Zaustavlja se proizvodnja i gasi pogon (FOTO)