OK 7 Lukavac u subotu uvečer odigrao je posljednju domaću utakmicu u tekućoj sezoni Super lige FBiH protiv OK Mladost Zepče, a ubjedljivom pobjedom rezultatom 3-0 u setovima, 7 Lukavac ovjerio je prvo mjesto na tabeli i matematički obezbjedio plasman u Premijer ligu.

Domaći odbojkaši, iako u izmjenjenom sastavu furiozno su otvorili utakmicu te za nepunih 20 minuta osvajaju prvi set rezultatom 25:10.

U nastavku utakmice, gosti su uspjeli parirati liderima prvenstva, ali u konačnici drugi set završava  u korist domaće ekipe rezultatom 25:18.

Treći set OK 7 Lukavac završava za 15 minuta sa rezultatom 25:7 i pobjedom 3-0 u setovima pred domaćom publikom kolo prije kraja sezone, ovjerava osvajanje Super lige FBiH i plasman u Premijer ligu BiH za odbojkaše.

U narednom, posljednjem kolu OK 7 Lukavac igra protiv OK Galeb Brčko.