Svi putnički vozovi na relaciji Doboj – Tuzla prestali su da saobraćaju 5. decembra 2019. godine.
U centrali Željeznica Republike Srpske za medije su potvrdili da je do obustave došlo zbog nedostatka lokomotiva, odnosno kvara dvije lokomotive, a za putnike je, do otklanjanja kvara obezbijeđen prevoz autobusima.
[Total_Soft_Poll id=”4”]









Komentari