Odbojkašice ŽOK Lukavac u okviru 10. kola Superlige za žene ugostile su kolegice  iz Kalesije koje su nanijele još jedan težak poraz.

U samom startu odbojkašice ŽOK Bosna su pokazale da su u Lukavac došle ostavariti dobar rezultat te su za nekih 20 minuta završile prvi set u svoju korist rezultatom 13:25.

U drugom setu mogli smo vidjet blijedo izdanje odabranica Buljubašić Natmira što gošće iz Kalesije dobrom igrom kažnjavaju i za 17 minuta završavaju drugi set rezultatom 12-25 u svoji korist.

U trećem setu domaće odbojkašice nisu uspjele pronaći način i odgovoriti na dobru igru ŽOK Bosna koji treći set dobija sa 16 poena razlike.

I nakon ovog odigranog ligaškog kola, odbojkašice Lukavca ostaju na začelju tabele, sa tek jednom pobjedom u devet odigranih kola. U nastavku sezone zajedno sa ekipama Žepča i Maglaja vodit će žestoku bitku za opstanak u prvoligaškom društvu.

ŽOK Lukavac: Salihović Maida, Kunosić Anisa, Čorhodžić Amila, Mujić Emina, Moranjačkić Lejla, Akeljić Dženita, Mujić Adna, Mujčinović Dijana, Malović Lejla, Hrvatović Arnela, Šarić Ajla, Hasanović Edita – trener Buljubašić Natmir

ŽOK Bosna: Spahić Arnela, Muminović Dženana, Avdić Armina, Mehmedović Selina, Subašić Emina, Osmanović Asja, Bureković Lejla, Musić Senada, Herić Envera, Kambić Amra, Redžić Amila, Sinanović Erna – trener Tubić Rašid.