U nedjelju (19. marta 2017.) u Srebreniku, održan je 8. Karate kup ”Srebrenik 2017” čiji je domaćin bio KK “1.mart” Srebrenik. Na ovom takmičenju okupilo se 650 takmičara iz 41 kluba iz Bosne i Hercegovine, a među njima nastupili su i takmičari KK “Sensei” koji su osvojili 17 medalja od čega  pet zlatnih, šest srebrenih i šest bronzanih.

Sa ovim brojem osvojenih medalja KK “Sensei” u ukupnom plasmanu zauzeo je 3. mjesto u ukupnom poretku.

Zlatne medalje osvojili su:

1. Alma Frkić, seniorke,borbe, +68kg
  2. Amila Kovačević, seniorke, borbe -50kg,
  3. Anela Sejdinović, 13.god., borbe -47kg,
  4. Merima Mehmedović, 11.god., borbe-35kg
  5. Ženska seniorska ekipa u borbama (Alma Frkić, Neira Burgić, Amila Kovačević)

6. Šejla Saburović, 10.god., kate,

U kategoriji kate-šampioni,namijenjenoj najmlađim karatistima i onima koji prvi puta učestvuju na takmičenju, mladi takmičari KK Sensei osvojili su 3 zlatne i 11 bronzanih medalja.